Forum Perception Strona Główna Perception
:)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Perfumy na prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Perception Strona Główna -> Wszystko co nie pasuje gdzie indziej XD
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zenta

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 21:05    Temat postu: Perfumy na prezent Odpowiedz z cytatem

Hejka! Za miesiąc moja teściowa ma urodziny i mam duży problem z prezentem. Mąż mówi, że najlepiej jakby jej kupić jakieś kosmetyki albo perfumy. Sprawdziłam sobie tagomago - perfumy online i bardzo spodobały mi się nuty zapachowe DKNY. Jak sądzicie, czy dla dojrzałej osoby będą odpowiednie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 31, 2018 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
dzoan

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz perfum na prezent dla niego to zerknij na Wody i perfumy męskie Giorgio Armani - Ceneo.pl tej marki prefumy są mega. Ja zawsze takie kupuje dla męża i brata, bo wiem że to sa ich ulubione, i raczej innych by nie używali. Najważniejsze to trafić w gust solenizanta. Dlatego zanim zdecydujesz się kupić, rozeznaj się, popytaj jakie ma ulubione zapachy.
Powrót do góry
konrado1

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prezent na roczek dla dziecka, to polecam sprawdzić tutaj Smile Mają naprawdę dość szeroki asortyment ubranek dla dzieci Smile
Lelcia

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że perfumy to świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Spory wybór ładnych zapachów mają na przykład w sklepie internetowym https://francuskieperfumy.pl/. Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale wygórowane nie są Smile
Powrót do góry
Aden

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie perfumy są dobrym prezentem, ale tylko jeśli znasz preferencje obdarowywanego.
Powrót do góry
oggyy

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Chętnie pozna wasze pomysły jeśli chodzi o prezent zwłaszcza jeśli chodzi o teściową. Z nimi różnie to bywa nie zależnie od tego w jakich relacjach jesteście. Dlatego też ja bym bardziej zdecydowała się na zakup jakiś oryginalnych perfum po uprzednim rozpoznaniu co d zapachu. Ja tak zrobiłam i zamówiłam stąd https://www.perfumesco.pl/perfumy-unisex bardzo wyjątkowe perfumy dla teściowej i było ona bardzo zadowolona z takiego prezentu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 19, 2020 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Perception Strona Główna -> Wszystko co nie pasuje gdzie indziej XD Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: