Forum Perception Strona Główna Perception
:)
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Club Orleans

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Perception Strona Główna -> Problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzoan



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 125

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 18:10    Temat postu: Club Orleans Odpowiedz z cytatem

Chcę się dowiedzieć czy New Orleans Club jest klubem nocnym innym niż pozostałe. W kilku w Warszawie już byłem, ale zawsze brakowało tego „czegoś”. Mam zamiar zorganizować tam mały event i powiedzcie czy restauracja jest tak dobra jak mówią, bo ich Wołowina Wellington wygląda apetycznie. Wnętrza widać, że eleganckie i zrobione z gustem. Jednym słowem warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 13, 2018 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
oggyy



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 38

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że jeśli chodzi o Warszawę to jest wiele fajnych miejsc w których można smacznie i niedrogo zjeść. Wystarczy przejść się po Forcie Służew gdzie w jednym miejscu znajdziemy kilka bardzo fajnych restauracji. Ja właśnie tutaj odkryłam restaurację Garo Sushi w której to miałam okazję posmakować sushi i przekonałam się, że jest to danie bardzo smaczne. Oprócz oczywiście sushi możecie skosztować tutaj różnych innych dań kuchni japońskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 14 Lut 2021
Posty: 2118

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 04:59    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 14, 2021 04:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Perception Strona Główna -> Problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Perception  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group